Sili kralen en Sili pailletten | Labomat | Labomat

Sili kralen en Sili pailletten | Labomat

Beads - Glitter SiLi

Voir la description

Sigmund Lindner kralen en pailletten (SiLi)

In deze categorie bieden wij u maalballen en vlokken van het Duitse merk Sigmund Lindner SiLi.

We bieden u :

  • Maalballen van glas of keramiek (zirkoniumsilicaat of zirkoniumoxide): Verkrijgbaar in verschillende diameters en in verschillende kwaliteiten, het Labomat-team staat klaar om u te adviseren bij de keuze van ballen op basis van uw producten, uw proces en uw budget.

  • Sluitingsballen of precisieballen : Voor bepaalde toepassingen is het nodig om ballen te hebben waarvan de bolvormigheid en diameter perfect gecontroleerd moeten worden. Dit is de reden waarom Sigmund Lindner SiLi en Labomat Essor een compleet assortiment van gevormde kogels (voor sluitingstoepassingen) of precisiekogels (standaard precisie +/- 20 micron als standaard, mogelijkheid tot personalisatie) geproduceerd in een conforme werkplaats bieden. Goede fabricagemethoden die worden gebruikt in de farmaceutische industrie

  • Glitter en decoratieve kralen : kies uit vele referenties van pailletten of gekleurde kralen om aan al uw behoeften te voldoen, zowel voor decoratief als cosmetisch gebruik. Deze vlokken zijn verkrijgbaar in glas, aluminium, polyester en zijn er in verschillende maten, kleuren en kwaliteiten, afhankelijk van uw toepassing. Sigmund Lindner biedt een breed scala aan glitter speciaal voor de cosmeticamarkt.

Video presentatie :

SIGMUND LINDNER BILLES ET PAILLETTES

Labomat is ongeveer dertig jaar ervaring in de distributie van wetenschappelijk materiaal en essentiële specialiteiten voor productie, kwaliteitscontrole en onderzoek. We vertegenwoordigen grote internationale merken.

Door onze veelzijdigheid kunnen we voldoen aan de behoeften van verschillende klanten die actief zijn in verschillende industrieën.

Naast de kwaliteit van onze producten is onze kracht gebaseerd op een snel en efficiënt team.

Voor al uw wensen, of het nu gaat om technisch advies of offertes, demonstraties of testen, of training, kunt u een beroep doen op onze technici. We hebben ook een efficiënte dienst na verkoop. Ons after-sales serviceteam biedt u complete diensten, inclusief onderhoud, reparatie, installatie van instrumenten of de kalibratie van alle soorten laboratoriumapparatuur, gaande van viscosimeter tot oventemperatuurrecorder via de klimaatkamer. Hiervoor beschikt onze dienst na verkoop over een werkplaats om aan specifieke apparatuur te werken. Ons team kan ook reizen. Wij bezoeken uw site overal in Frankrijk of in een buurland, maar kunnen ook voor internationale tussenkomst zorgen.

Om een kwaliteitsvolle service te garanderen, geven we bij Labomat prioriteit aan het upgraden van ons team. Zo volgt ze regelmatig opleidingen die zijn goedgekeurd door onze partners. Om u beter tevreden te stellen, hebben we technische dagen opgezet die zich bezighouden met veroudering in licht, kleur en viscositeit.

We maken er een erezaak van om onze logistiek te optimaliseren, zodat we altijd over een behoorlijke voorraad beschikken en zo een zo snel mogelijke levering kunnen garanderen. Sigmund Lindner of SiLi staat wereldwijd bekend om zijn technische slijpballen, maar ook om zijn vlokken en decoratieve ballen.

Het bedrijf werd in 1854 in Duitsland opgericht. Door de generaties heen bloeide het merk en is het momenteel aanwezig in 80 landen, van Moskou tot Engeland.

SiLi heeft momenteel dochterondernemingen in China en de Verenigde Staten, maar ook in Azië. Labomat werkt al enkele jaren samen met de SiLi France-vestiging.

Beads - Glitter SiLi

Er zijn 33 producten.

Item 1-33 van 33 in totaal item(s)