Brookfield-accessoires | Labomat | Labomat

Brookfield-accessoires | Labomat

Brookfield-accessoires

Voir la description

Brookfield-accessoires

Met onze optionele accessoires voor Brookfield viscositeitsmeters of reometers, kunt u het gebruiksbereik van uw Brookfield viscometers en reometers uitbreiden.

Adapter voor kleine volumes Smal Sample Adapter SSA :

Gebruik deze adapter op uw Brookfield-viscositeitsmeters en reometers met klassieke geometrie om de viscositeit van producten met een klein volume van 2 tot 16 ml te meten.

Ultra Low Adapter ULA-adapters met lage viscositeit:

Met behulp van dit accessoire dat kan worden gebruikt met uw Brookfield viscositeitsmeters en reometers, meet u Newtoniaanse en niet-Newtoniaanse producten met een lage viscositeit met een ULA-kit voor een ultralage adapter.

HELIPATH-systeem:

Deze kit, die kan worden aangepast aan Brookfield viscosimeters en reometers, garandeert u de meting van zeer viskeuze producten zoals gels en crèmes. Het Helipath-apparaat is uitgerust met T-vormige mobiele telefoons die een spiraalvormige beweging genereren die perfect geschikt is voor producten die niet van nature stromen.

Spiraal adapter:

Bepaal met dit accessoire de absolute viscositeit van een zeer pasteus product.

THERMOSEL-systeem:

Meet de viscositeit van een product bij hoge temperatuur dankzij de thermoseloven die metingen tot 300 ° C mogelijk maakt. Dit apparaat met coaxiale geometrie maakt het mogelijk de absolute viscositeit van bijvoorbeeld bitumen en smeltlijmen te meten.

Standaard oliën:

Gebruik deze oliën om de metrologische controle van uw viscositeitsmeter uit te voeren.

Thermostatische baden en cryothermostaten:

Regel de temperatuur van uw producten met Brookfield circulatiebaden.

Labomat is al bijna 30 jaar actief in Frankrijk in de distributiesector van instrumenten voor onderzoek, productie en kwaliteitscontrole. Ons bedrijf heeft zich op de Franse markt gevestigd dankzij onze knowhow en onze onberispelijke service. We vertrouwen vooral op producten van topkwaliteit, gemaakt door internationaal bekende merken, zoals Brookfield of Sigmund Lindner.

Bij Labomat hebben we ook een voorraad van duizenden referenties om u zo snel mogelijk een betere beschikbaarheid en levering te garanderen. Ons team aanspreken voor al uw apparaatbehoeften voor een toepassing op het gebied van lichtveroudering, kleur en natuurlijk viscositeit, is profiteren van ondersteuning op maat via ons technisch advies.

Bij Labomat hebben al onze technici en technische verkoopingenieurs een initiële opleiding gevolgd waardoor ze een perfecte controle hebben over alle apparaten die we verkopen. Een beroep doen op Labomat is ook een onberispelijke dienst na verkoop.

Het team dat verantwoordelijk is voor deze dienst volgt regelmatig opleidingen van de bedrijven waarmee we samenwerken. Onze expertise stelt ons in staat om onderhoud uit te voeren, uw apparaten te verifiëren en hun werkplaats te kalibreren. Mobiel kan ons team ook uw site bezoeken in Frankrijk of in het buitenland. Ook voor de installatie en inbedrijfstelling van uw toestellen staan wij tot uw beschikking.

Omdat we vrij complexe wetenschappelijke apparatuur verdelen, organiseren we regelmatig technische dagen om u te helpen uw apparatuur volledig onder de knie te krijgen. Deze trainingen zijn, afhankelijk van het thema, gericht op technisch directeuren, ingenieurs, technici, maar ook ontwerpers.

Over het algemeen worden vier thema's aangeboden, waaronder colorimetrie, viscositeit en reologie. Deze technische dagen worden opgezet met experts en kunnen bij u op locatie of tijdens interbedrijfsdagen plaatsvinden.

Brookfield-accessoires

Er zijn 9 producten.

Item 1-9 van 9 in totaal item(s)

Helipath-systeem voor dikke producten

De Helipath-kit bestaat uit T-vormige mobiele telefoons en een aandrijfmotor die met constante snelheid oscilleert, gemonteerd op het rek van de viscositeitsmeter en een spiraalvormige beweging genereert om de meting van zeer stroperige producten (crèmes, gels ... ) zonder een gat te vormen. Geleverd in koffer met complete tandheugelvoet, aandrijfmotor,...

Prijs

Snelkoppelingsadapter

Maakt snelle montage / demontage mogelijk van standaard mobiele telefoons op alle Brookfield viscometers met conventionele geometrie en het Helipath-systeem door de bevestigingsring te verschuiven die de 2 aansluitingen vasthoudt.

Prijs

SSA-adapter voor lage volumes

Aanpasbaar aan alle Brookfield viscosimeters met klassieke geometrie, de SSA-kit (Small Sample Adapter) bestaat uit een coaxiale cilindrische mobiel naar keuze, een meetkamer en een thermisch geregelde dubbele mantel per thermostatisch bad.

Prijs

TC-150 / -250 / -550 / -650 baden

Brookfield biedt een breed scala aan thermostatische en gekoelde baden die geschikt zijn voor zowel één als meerdere bekers en regelen een dubbele mantel (SSA, ULA, ULA-DIN, Wells kegel / vlak viscositeitsmeters en reometers RST-CC en RST-CPS) via een externe circulatie.

Prijs

ULA / ULA-DIN-adapters voor lage viscositeiten

De ULA-kit (Ultra Low Adapter) is aanpasbaar aan alle Brookfield-viscositeitsmeters en maakt nauwkeurige en herhaalbare metingen mogelijk van Newtoniaanse en niet-Newtoniaanse producten met lage viscositeit (tot 1 cP). Een coaxiale cilindrische mobiel roteert in een kamer die het monster bevat en een verwijderbare dop heeft die direct gebruik in een beker...

Prijs