Draagbare spectrocolorimeters | Labomat | Labomat

Draagbare spectrocolorimeters | Labomat

Draagbare spectrocolorimeters

Voir la description

Draagbare spectrocolorimeters

Deze subcategorie omvat onze draagbare kleurmeetapparatuur (spectrocolorimeters)

  • X-Rite Ci6x geïntegreerde bol spectrocolorimeters
  • X-Rite Exact 45/0 ° geometrie spectrocolorimeters

Gebruik een draagbare spectrocolorimeter voor snelle en efficiënte kleurcontrole, waar u ook bent.

Op onze pagina stellen we onze instrumenten ter beschikking die zijn vervaardigd door het bedrijf X-RITE, een van de wereldleiders in de fabricage van spectrolorimeters met een internationale reputatie.

Kiezen:

De Ci60, Ci62, Ci64 en Ci64UV spectocolorimeters

De Ci60, Ci62, Ci64 en Ci64UV spectocolorimeters met een geïntegreerde bol gemaakt van polytetrafluorethyleen of PTFE. Dit type draagbaar instrument kan tot 1000 verschillende standaarden opslaan - met tolerantie - en ongeveer 4000 monsters, heeft een gecorreleerde helderheidswaarde van 60 ° C en standaardwaarnemers van 2 ° en 10 °. Het maakt gelijktijdige metingen mogelijk in spiegelbeeld inbegrepen en exclusief spiegelmodus, volgens alle standaard lichtbronnen en alle standaard waarnemers

De geavanceerde 45 ° / 0 ° eXact spectrofotometer

De geavanceerde 45 ° / 0 ° eXact spectrofotometer die de kleur precies beoordeelt zoals die door mensen wordt gezien. Dit instrument wordt geleverd met zijn gecertificeerde eindmaat en profiteert van een ultramodern touchscreen. Uitgerust met 3 verschillende meetmodi, kan het worden aangesloten via Bluetooth en USB.

Voor uw aankopen van instrumenten voor kwaliteitscontrole, productie of technische apparatuur voor wetenschappelijk onderzoek kunt u zich wenden tot Labomat Essor, een bekende en erkende leverancier in Frankrijk. Om zichzelf te profileren als referentie in de verkoop van kwaliteitsapparatuur, heeft Labomat Essor de krachten gebundeld met verschillende internationaal gerenommeerde fabrikanten. In zijn activiteitensector staat het bedrijf Labomat ook bekend om de diversiteit van de apparatuur die het aanbiedt. Fabrikanten wier activiteiten de bepaling van de eigenschappen en kenmerken van materialen en oppervlakken vereisen, kunnen hun oriëntatie gemakkelijk vinden in de catalogus die hen zowel op de website als in winkels ter beschikking wordt gesteld. De Labomat Essor-winkel bevindt zich op 37, Anatole bd - 93287 Saint-Denis.

Als Labomat Essor tot de leiders in zijn sector behoort, is dat ook te danken aan de knowhow van zijn team. Technici en ingenieurs volgen regelmatig goedgekeurde opleidingen bij onze partners. Ze zijn ervaren en bekwaam en beschikken over de nodige kwalificaties om met een verscheidenheid aan apparatuur om te gaan, waarvoor Labomat verantwoordelijk is voor de marketing. Dankzij hun reactievermogen en veelzijdigheid kan ons team van technici ook werken aan apparaten die vaak in het laboratorium worden gebruikt. Dit is onder meer het geval bij de adhesietester, de abrasimeter, de spectrocolorimeter, de diktemeter of de klimaatkamer. VS

Onze vertrouwde adviseurs zullen u begeleiden bij het kiezen van de instrumenten en apparatuur die aan uw behoeften voldoen. Dankzij verschillende diensten kunt u ook profiteren van de expertise van ons team van technici. U kunt bij de technische dienst namelijk terecht voor diverse diensten zoals installatie, inbedrijfstelling, kalibratieverificatie en onderhoud van uw apparatuur. Onze technici zijn ook beschikbaar voor uw reparatiebehoeften die in onze werkplaats kunnen worden gedaan. Toch kunnen technici door het hele land en naar buurlanden Frankrijk reizen. Interventies in het buitenland kunnen ook worden georganiseerd.

Stuur ons vanaf vandaag uw verzoek om een gepersonaliseerde offerte via onze online site. We zullen uw projecten en uw beperkingen zorgvuldig bestuderen en u zo snel mogelijk ons antwoord en ons advies sturen.

Draagbare spectrocolorimeters

Er zijn 2 producten.

Item 1-2 van 2 in totaal item(s)