Dispersers / Mixers en Grinders | Labomat | Labomat

Dispersers / Mixers en Grinders | Labomat

Mengen - Dispergeren

Voir la description

Disperser / mixer en molens

In deze categorie vind je de apparaten en instrumenten die nodig zijn voor het mengen, dispergeren en malen.

Dispergeermengers:

Toegang tot een breed scala aan dispergeermengers die ideaal zijn voor laboratoriumgebruik. Zeer stil, ze hebben een ergonomische handgreep met een instelbare timer en een veiligheidssysteem.

Ze kunnen worden geleverd met veel optionele accessoires.

Maalaccessoire voor dispergeerders:

Dit accessoire maakt snel en efficiënt malen mogelijk dankzij de kamer (Basketmill) die kan worden aangepast aan de Disperlab Discovery dispergeermengers die op de Labomat-site worden verkocht.

Vacuümsystemen:

Dit zijn optionele vacuümsystemen die eenvoudig op de dispergeermixers te monteren zijn. Ze zijn ook effectief voor producten die vacuüm verpakt moeten worden. Ze zijn verkrijgbaar met verschillende capaciteiten tot 50 L, afhankelijk van de modellen dispergeermengers waarop het apparaat is aangesloten.

Met meer dan 25 jaar ervaring zijn we er bij Labomat in geslaagd om ons te profileren als een van de belangrijkste spelers, zo niet de leider, op het gebied van de distributie van meet- en testapparatuur voor de industrie en het onderzoek. We bieden duizenden referenties van grote merken zoals Disperlab en Brookfield Amelec. Na het volgen van verschillende opleidingen, waarvan sommige door onze partners worden gegeven, kan ons team u technisch advies geven, maar niet alleen.

Ons team van technici biedt verschillende diensten aan. Onze diensten omvatten het onderhoud en de reparatie van uw instrumenten, maar ook kalibratie in de werkplaats of op locatie. Het is zelfs sterk aan te raden om de meetapparatuur elk jaar te laten kalibreren, omdat dit de beste manier is om eerdere testen te valideren, maar ook om toekomstige testen te garanderen. Wij verzorgen ook de inbedrijfstelling van uw instrumenten en zorgen voor de goede werking ervan. U kunt ook een beroep doen op ons team om hun certificering bij te werken.

Bij Labomat hebben we een team van ingenieurs die er zijn om uw behoeften nauwgezet en in detail te bestuderen om u de meest geschikte producten en diensten te kunnen aanbieden. Om u optimaal te ondersteunen bij het gebruik van uw instrumenten, organiseren wij technische opleidingsdagen rond verschillende thema's zoals viscositeit en reologie, veroudering en corrosie, of zelfs kleur en glans. Ons interventiegebied strekt zich uit over heel Frankrijk en soms zelfs internationaal. We hebben knowhow en een grote veelzijdigheid waardoor we kunnen werken aan elke categorie laboratoriumapparatuur, van viscositeitsmeter en reometer tot de abrasimeter, inclusief de porosimeter, de adhesietester. , de thermo-hygrometer en de oventemperatuurrecorder. Dankzij ons onlineplatform stellen we u in staat om op de hoogte te blijven van het nieuws in onze activiteitensector, maar ook om toegang te krijgen tot alle informatie die inherent is aan onze producten en diensten. U kunt uw offerteaanvraag ook via onze site naar ons sturen. Om u volledig tevreden te stellen en een zo snel mogelijke levering te garanderen, zorgen we ervoor dat we altijd voldoende voorraad hebben van alle referenties die in onze catalogus staan.

Mengen - Dispergeren

Er zijn 6 producten.

Item 1-6 van 6 in totaal item(s)

Labomalers Basket Mill

Het Basket Mill-maalsysteem combineert optimaal mengen en malen van deeltjes. Het unieke ontwerp en de werking overtreft alle andere apparaten. Het past op DisperLab mengers, dispergeerders (behalve DisperLab Orange dispergeerders)

Prijs

Maalparels

Sinds 1854 produceert Sigmund Lindner technische glasparels voor het malen van pigmenten, mineralen en grondstoffen, evenals precisiekorrels die worden gebruikt in farmaceutische, flaconafdichting, militaire of elektronische toepassingen ... Sigmund Lindner heeft zichzelf gevestigd als een van de leiders in keramische ballen voor toepassingen die hoge...

Prijs