RAL-kleurkaarten, elektronische kleurkaarten en pocket-colorimeters | Labomat

RAL-kleurkaarten, elektronische kleurkaarten en pocket-colorimeters

Kleurkaarten, Pocket-colorimeters

Voir la description

Kleurkaarten, Pocket-colorimeters

Deze subcategorie omvat:

  • Farnsworth-test die de kleurperceptie van de gebruiker test
  • Papieren kleurkaarten: RAL (Classic, Design, Plactic, Digial, Trends, books), Pantone (F + H katoen, plastic STD chips, PMS gecoat, PMS ongecoat), Munsell (Book of color Matte, Book of color Gloss)
  • Capsure elektronische kleurenkaart
  • RM200QC Pocket Spectrocolorimeter

Bent u op zoek naar een specifiek instrument voor kwaliteitscontrole?

Op deze pagina bieden we u een selectie aan kleurkaarten en pocket colorimeters. De apparatuur die wij verdelen is afkomstig van bekende fabrikanten op de internationale markt.

Zoek onder de apparatuur naar:

De Farnsworth-test - Munsell 100 Hue

De Farnsworth - Munsell 100 Hue-test is erg populair bij onze klanten die willen beoordelen in hoeverre operators kleurverschillen kunnen waarnemen. Deze test voldoet aan de normen AATCC EP9, ASTM E 1499, ASTM D 1729, SAE J 361 en TAPPI T 515.

Papieren stalen

Papieren kleurkaarten, perfect voor het vergelijken, classificeren en identificeren van kleuren. Labomat Essor biedt u RAL-kleurkaarten, PANTONE-kleurkaarten en MUNSELL-kleurkaarten.

De elektronische kleurenkaart van Capsure

De elektronische kleurenkaart van Capsure, waarvan de technologie het mogelijk maakt om in de geïntegreerde kleurkaarten te zoeken naar de dichtstbijzijnde kleurreferentie. De elektronische kleurenkaart van Capsure bevat de volgende kleurenkaarten: NCS Index II, Pantone F + H Katoen, Pantone Plastic STD Chip, Pantone PMS Coated, Pantone PMS Uncoated, Munsell Book of Color Matte, Munsell Book of Color Gloss, RAL 840HR, RAL 841GL, RAL Design D2, RAL Effect, Eurotrend, Nova 2024.

De RM200QC pocket spectrocolorimeter

De RM200QC pocket spectrocolorimeter is ideaal voor kwaliteitscontrole op een bouwplaats of in de werkplaats. Ultracompact, met een 45/0 ° geometrie, aangeboden tegen een zeer concurrerende prijs, de RM200QC is de eerste spectrocolorimeter in het X-Rite-assortiment.

Vind eenvoudig het wetenschappelijke materiaal dat u zoekt bij Labomat Essor. Het bedrijf is een echte maatstaf in de fabricage van apparatuur voor wetenschappelijk onderzoek en instrumenten voor productie en kwaliteitscontrole en is sinds 1992 een van de belangrijkste leveranciers in Frankrijk. Om zijn klanten efficiënte en betrouwbare apparatuur te bieden, werkt Labomat samen met fabrikanten die al bekend zijn op de wereldmarkt. Het gevarieerde materieel dat we aanbieden is bedoeld voor alle bedrijven waarvan de bedrijfssector de karakteristieken en fysische eigenschappen van oppervlakken en materialen moet bepalen.

Erkend voor de diversiteit en kwaliteit van zijn producten, is het bedrijf Labomat Essor ook een maatstaf op het gebied van technische knowhow. Onze technici en technische verkoopingenieurs volgen regelmatig opleidingen die zijn goedgekeurd door onze partners. Ze zijn bedreven in het omgaan met alle apparaten en instrumenten die we te koop aanbieden. Ons team van experts zal u adviseren en u naar de apparatuur leiden die in alle opzichten aan uw criteria voldoet. Welk materiaal er ook wordt aangeschaft, wij garanderen een snelle beschikbaarheid dankzij onze voorraad met duizenden referenties.

Labomat Essor stelt zijn team van technici ter beschikking voor de dienst na verkoop. Van installatie volgens goede praktijkregels tot inbedrijfstelling, inclusief kalibratie en privéonderhoud, ons team kan u helpen uw apparatuur correct te gebruiken en er beter voor te zorgen om de levensduur te optimaliseren. Het team van technici van Labomat Essor kan naar uw werkplaatsen komen om storingen te herstellen en beschadigde en gebruikte onderdelen te vervangen. Afhankelijk van uw behoeften kunnen onze technici in het hele land tussenkomen, zowel in de buurlanden als internationaal. Neem contact met ons op voor meer informatie over reisarrangementen, vooral in het buitenland.

Ook kunt u via ons online portaal op de hoogte blijven van nieuwe ontwikkelingen op het gebied van onderzoeksapparatuur en kwaliteitscontrole-instrumenten. Het stelt u ook in staat om ons nieuws te volgen en verschillende documentatie met betrekking tot onze apparatuur te downloaden. Uw offerteaanvragen moeten ook naar ons worden gestuurd via de Labomat Essor-site.

Kleurkaarten, Pocket-colorimeters

Er zijn 5 producten.

Item 1-5 van 5 in totaal item(s)